Tekne Turları

DALYAN TEKNE TURU

Dalyan’ın güzelliklerini bir güne sığdırmak isterseniz bu tura katılmanızı öneriris. Tur sabah 10:30 da iskelesinden rehberlerin karşılayıp bilgi vermesiyle başlar, Sırasıyla Çamur banyolarına küçük sıcak su kaplıcasına ve bir saat orada kalırsınız ve  ardından Köyceğiz Göl ağzında yüzme molası ile devam eder. Öğle yemeği servisi firmadan firmaya değişir nehir kenarındaki bir restoranda veya tekne de verilir. Dünyaca ünlü İztuzu plajındaki iki saatlik yüzme molasından sonra tarihi Kaunos harabelerine bir saatlik bir gezi süresi verip, Dalyan’ı keşfetmenin huzuru ve mutluluğu ile turumuzu yine iskelede sonlanır.

GÖCEK 12 ADALAR TEKNE TURU

Dalyan’ı ziyaret edenler Göcek 12 Adaları çevresindeki bu müthiş tura katılmalıdır. Teknelerde bar hizmetleri ve tuvalet ihtiyaçları için gerekli donanımları vardır. Bu turda Göcek’e otobüslerle gidmekte ve Göcek iskelesinden tekneye binilmektedir. Yassıca Ada, Tersane Adası Akvaryum Koyu v.b görülecek ve beş değişik koyda yüzme molası verilen dolu dolu bir turdur.

EKİNCİ MAĞARA VE KOYLARI TEKNE TURU

Mağaralar çevresindeki tertemiz Akdeniz’in sularında yüzmenin keyfini çıkartın. Bu mağaralar doğal oluşumlardır. Şnorkel ve dalış gözlüğü ile içeriye yüzmek size ayrı bir keyif verecektir. Öğle yemeği (mangal) teknede servis edilir ve dönüş sırasında Ekincik’in harika koylarında yüzme molaları verilir. Turun son molası İztuzu plajındadır. Bu tura katılmak için saat 10:0’da  iskelesinde bulunmalısınız.